Inner Banner

بازسازی نما

بازسازی نما با متریال های خشک به دلیل استفاده از آهنکشی در نصب، به لحاظ زیبایی و امنیت بسیار مفید بوده و مهمتر از همه هیچ تخریبی را به همراه ندارد و در حین سکونت ساکنان نیز انجام پذیر خواهد بود و همجنین هیچگونه مزاحمتی برای آنان از نظر صوتی و نظافت نخواهد داشت و بدین ترتیب بهترین نوع بازسازی نما، استفاده از نمای خشک است.

 

بازسازی نمای ساختمان

می دانیم نمای ساختمان شکل ظاهری و منظره خارجی هر بنا و عمارتی است که بخش اصلی از هویت یک ساختمان را تشکیل می دهد و اثر مهمی بر نحوه برداشت مراجعان و تاثیر غیر قابل انکاری بر سیمای شهر دارد.

 

چنانچه بر خلاف نماهای داخلی ساختمان که بیشتر جنبه خصوصی دارد نمای بیرونی هر ساختمان حاکی از موقعیت اقتصادی ساکنان و میزان نظم طراح ساختمان و ذوق تزئین آنها می باشد هر چه نمای ساختمان زیباتر و جذاب تر باشد جلوه بهتری از وضعیت داخلی ساختمان را ظاهر می سازد و بازسازی نما تاثیر مستقیم در زیبایی فضای شهر و موقعیت ساکنان و سازندگان هر ساختمان دارد.

از آنجا که هر ساختمان مانند هر متریال دیگری دارای تاریخ انقضا می باشد و برای جلوگیری از فاجعه هایی مانند ساختمان پلاسکو در تهران بازسازی ساختمان امری ضروری می باشد و از طرفی به دلیل اینکه در اکثر ساختمان های قدیمی در ایران از سیستم نمای ملاتی و تر استفاده شده که متریال های غالب این سیستم آجر ،سنگ ، سیمان و... است و طبیعتا پس از مدتی به دلیل تغییرات جوی دچار آسیب های جدی میشود و نمای ساختمان را به وضعیتی بحرانی دچار می نماید ، که تنها راه چاره آن بازسازی کامل یا بازسازی بخش هایی از نماست.

در همین راستا مصالح و روش های اجرای متفاوتی وجود دارد که مهم ترین فاکتوری که باید در نظر گرفته شود وزن ساختمان است و عموما برای کاهش وزن هر ساختمان از متریال خشک استفاده می شود.


شرکت کندونما، با  بکارگیری متریال های مورد استفاده در نمای خشک مانند سمنت برد، نمای کامپوزیت، چوب ترموود و ...که دارای خصوصیاتی نظیر سرعت اجرای بالا، وزن سبک و افزایش عمر ساختمان می باشد اقدام به طراحی و اجرای نما در جهت بازسازی نمای ساختمان قدیمی سطح شهر می نماید که پروژه هایی نظیر شرکت آذین تنه از نمونه های بازسازی این شرکت می باشد.

کیفیت و دقت در انتخاب متریال و همچنین طراحی حرفه ای و اجرای دقیق از فاکتورهای مهم در بازسازی نما می باشد، که در این راستا می توانید از هم فکری  و تخصص کارشناسان ما بهره بگیرید.

بازسازی نمای شرکت آذین تنه
پروژه بازسازی نما