Inner Banner

بازسازی نما

 

بازسازی نما با متریال های خشک به دلیل استفاده از آهنکشی در نصب، به لحاظ زیبایی و امنیت بسیار مفید بوده و مهمتر از همه هیچ تخریبی را به همراه ندارد و در حین سکونت ساکنان نیز انجام پذیر خواهد بود و همجنین هیچگونه مزاحمتی برای آنان از نظر صوتی و نظافت نخواهد داشت و بدین ترتیب بهترین نوع بازسازی نما، استفاده از نمای خشک است.

 

میدانیم نمای ساختمان شکل ظاهری و منظره خارجی هر بنا و عمارتی است که بخش اصلی از هویت یک ساختمان را تشکیل می دهد و اثر مهمی بر نحوه برداشت مراجعان و تاثیر غیر قابل انکاری بر سیمای شهر دارد.

 

چنانچه بر خلاف نماهای داخلی ساختمان که بیشتر جنبه خصوصی دارد نمای بیرونی هر ساختمان حاکی از موقعیت اقتصادی ساکنان و میزان نظم طراح ساختمان و ذوق تزئین آنها می باشد هر چه نمای ساختمان زیباتر و جذاب تر باشد جلوه بهتری از وضعیت داخلی ساختمان را ظاهر می سازد و بازسازی نما تاثیر مستقیم در زیبایی فضای شهر و موقعیت ساکنان و سازندگان هر ساختمان دارد.

از آنجا که هر ساختمان مانند هر متریال دیگری دارای تاریخ انقضا می باشد و برای جلوگیری از فاجعه هایی مانند ساختمان پلاسکو در تهران بازسازی ساختمان امری ضروری می باشد و از طرفی به دلیل اینکه در اکثر ساختمان های قدیمی در ایران از سیستم نمای ملاتی و تر استفاده شده که متریال های غالب این سیستم آجر ،سنگ ، سیمان و... است و طبیعتا پس از مدتی به دلیل تغییرات جوی دچار آسیب های جدی میشود و نمای ساختمان را به وضعیتی بحرانی دچار می نماید ، که تنها راه چاره آن بازسازی کامل یا بازسازی بخش هایی از نماست.

در همین راستا مصالح و روش های اجرای متفاوتی وجود دارد که مهم ترین فاکتوری که باید در نظر گرفته شود وزن ساختمان است و عموما برای کاهش وزن هر ساختمان از متریال خشک استفاده می شود.

شرکت کندو، با  بکارگیری متریال های مورد استفاده در نمای خشک مانند سمنت برد، کامپوزیت، چوب و ...که دارای خصوصیاتی نظیر سرعت  اجرای بالا، وزن سبک و افزایش عمر ساختمان می باشد اقدام به طراحی و اجرای نما در جهت بازسازی نماهای قدیمی سطح شهر می نماید که پروژه هایی نظیر شرکت آذین تنه از نمونه های بازسازی این شرکت می باشد.

کیفیت و دقت در انتخاب متریال و همچنین طراحی حرفه ای و اجرای دقیق از فاکتورهای مهم در بازسازی نما می باشد، که در این راستا می توانید از هم فکری  و تخصص کارشناسان ما بهره بگیرید.

بازسازی نمای شرکت آذین تنه
پروژه بازسازی نما

 

برای بازدید از نمونه کارهای انجام شده به قسمت پروژه ها در منوی بالا مراجعه فرمایید.

برای بازدید حضوری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 09125306681