قیمت سمنت برد

قیمت سمنت برد

قیمت سمنت برد

سمنت برد یا پانل سیمانی یکی از مصالح ساختمانی پرکاربرد در سال های اخیر است. این مصالح از ترکیب سیمان، الیاف سلولزی و آب ساخته می شود و دارای ویژگی های منحصر به فردی است که به همین دلیل نیز در کاربردهای مختلفی استفاده می شود. سمنت برد قیمت مناسبی دارد و انتخاب خوبی برای ساخت و ساز است. اطلاع از قیمت پانل سیمانی، امر مهمی است و به شما کمک می‌کند تا با بهترین قیمت و کیفیت خرید کنید. در جدول زیر قیمت سمنت برد و فایبر سمنت برد، را برای انواع ورق سمنت برد با ابعاد مختلف مشاهده می کنید. همچنین شماره 09123602045 جهت ارتباط مستقیم با ما می باشد.

در صفحه سمنت برد در بالای سایت اطلاعات کاملی درباره ورق های سمنت برد وجود دارد ، در صورت نیاز می توانید مطالعه نمایید. در ادامه این مطلب نیز می‌خواهیم به صورت کامل درباره قیمت سمنت برد اطلاعات بیشتری به شما ارائه دهیم و تعرفه انواع آن را بررسی کنیم.

لیست قیمت سمنت برد(جهت اطلاع از آخرین قیمت فایبر سمنت برد، با کارشناسان ما 09123602045 تماس بگیرید)

 

ورق سمنت برد DP
شرح کالا ابعاد(میلیمتر) مترمربع/تومان کاربرد
ورق سمنت برد ساده 1200×2400×4 150,000 سقف کاذب داخلی و خارجی
ورق سمنت برد ساده 1200×2400×6​ 200,000 سقف کاذب داخلی و خارجی
ورق سمنت برد ساده 1200×2400×8​ 300,000 دیوار داخلی Backer board
ورق سمنت برد ساده 1200×2400×10 330,000 نمای ساختمان- دیوار پیرامونی و داخلی
ورق سمنت برد ساده 1200×2400×12​ 360,000 نمای ساختمان- دیوار پیرامونی و داخلی CNC
پانل سیمانی ساده 1200×2400×14 380,000 نما - دیوار داخلی ساختمان
ورق سمنت برد ساده 1200×2400×16​ 400,000 کف کاذب- CNC
ورق سمنت برد ساده 1200×2400×18 500,000 کف کاذب- CNC
ورق سمنت برد طرح چوب 2400×200×8 / 2400×1200×8 320,000 نمای چوب سایدینگ​
فایبر سمنت برد طرح چوب 2400×200×10 / 2400×1200×10 340,000 پوشش نما

قیمت نمای سایدینگ

قابل ذکر است که شرکت ما در پروژه های اجرای نمای چوب سایدینگ هم شرکت می کند و برای دریافت قیمت نمای سایدینگ می توانید از ما مشاوره دریافت کنید. همچنین در لیست بالا نیز قیمت فایبر سمنت برد طرح چوب را برای شما مشخص کردیم. اطلاعات بیشتر و راهنمایی ها لازم درباره قیمت سمنت برد نما و سایدینگ را می‌توانید از کارشناسان متخصص ما در کندونما دریافت کنید.

قیمت فایبر سمنت برد

همچنین در لیست بالا قیمت سمنت برد طرح چوب (فایبر سمنت برد) را مشاهده می کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت اجرا و نصب سمنت برد، با کارشناسان ما در شرکت کندونما تماس بگیرید تا مشاوره لازم را به شما ارائه بدهند. با دریافت مشاوره رایگان می‌‌توانید بهترین و مناسبترین مدل را برای خودتان انتخاب کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

اگر محل پروژه شما در مازندران می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید صفحه فایبر سمنت برد در مازندران را ببینید و با مشاوران ما جهت راهنمایی های لازم، هماهنگ شوید. در این استان، می‌توانید از انواع فایبر سمنت برد استفاده کنید و براساس نیاز خودتان از مزایای آن‌ها بهره مند شوید.

قیمت فایبر سمنت برد به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که می‌دانید فایبر سمنت برد یکی از مصالح ساختمانی پرکاربرد در ایران است. فایبر سمنت برد در کاربردهای مختلفی از جمله نمای ساختمان، دیوار داخلی، سقف کاذب، کفپوش و ... استفاده می‌شود.

یکی از مهم‌ترین عواملی که در انتخاب فایبر سمنت برد تأثیرگذار است، قیمت آن است. قیمت فایبر سمنت برد به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. در صورتی که می‌خواهید قیمت فایبر سمنت برد را مشاهده کنید، می‌توانید به بالای همین صفحه مراجعه کنید و قیمت سمنت برد طرح چوب و مدل‌های ساده را به تومان مشاهده کنید.

عکس ساختمان سمنت برد

1. ضخامت

یکی از مهم‌ترین عواملی که در قیمت سمنت برد تاثیرگذار است، ضخامت آن است. فایبر سمنت بردها در ضخامت‌های مختلفی از 6 تا 20 میلی‌متر تولید می‌شوند. هرچه ضخامت فایبر سمنت برد بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. برای مثال قیمت سمنت برد طرح چوب که ضخامت بالایی دارد، بیشتر از مدل‌های همانند آن با ضخامت کمتر است.

2. ابعاد

ابعاد فایبر سمنت برد نیز یکی دیگر از مواردی است که در قیمت آن تاثیرگذار است. فایبر سمنت بردها در ابعاد مختلفی از 1200x2400 تا 1200x3600 میلی‌متر تولید می‌شوند. هرچه ابعاد فایبر سمنت برد بزرگتر باشد، سمنت برد قیمت بیشتری خواهد داشت.

3. نوع محصول

فایبر سمنت بردها در دو نوع کلی نانو و اکو تولید می‌شوند. سمنت برد نانو دارای خواص مکانیکی و فیزیکی بهتری نسبت به فایبر سمنت اکو است. به همین دلیل نیز قیمت سمنت برد نانو نیز بالاتر از دیگر سمنت بردها است.

4. برند تولیدکننده

برند تولیدکننده نیز یکی دیگر از عواملی است که در قیمت فایبر سمنت برد تاثیرگذار است. برندهای معتبر معمولاً محصولات باکیفیت‌تری تولید می‌کنند و قیمت محصولات آن‌ها نیز بالاتر است. اما باید از یک محصول با کیفیت اما با قیمت مناسب استفاده کنید تا نتیجه خوبی بگیرید و از پانل سیمانی در کاربردهای مختلف آن استفاده کنید.

5. شرایط بازار

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت سمنت برد، شرایط بازار است و این مورد نیز در قیمت نهایی آن تاثیرگذار است. در شرایطی که تقاضا برای فایبر سمنت برد بالا باشد، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

6. طرح سمنت برد

سمنت بردها، تنوع زیادی دارند. خصوصا فروشگاه‌هایی مانند کندو نما نیز، به شما تنوع بالایی از محصولات را ارائه می‌دهند و می‌توانید از آن‌ها محصولات مختلف با طرح‌های متنوع را تهیه کنید. هر سمنت برد که طرح مختلفی دارد، می‌تواند بر قیمت سمنت برد نما تاثیر داشته باشد. برای مثال ممکن است قیمت فایبر سمنت برد طرح چوب بیشتر از مدل‌های ساده آن باشد.

7. هزینه‌های حمل و نقل

یکی دیگر از عواملی که در قیمت فایبر سمنت برد تأثیرگذار است، هزینه‌های حمل و نقل است. در صورتی که محل خرید فایبر سمنت برد از محل نصب آن فاصله زیادی داشته باشد، هزینه‌های حمل و نقل افزایش می‌یابد و به قیمت نهایی محصول اضافه می‌شود.

قیمت فایبر سمنت برد به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این قسمت به بررسی آن‌ها پرداختیم. در صورتی که قصد استفاده و سفارش سمنت برد و یا استعلام قیمت سمنت برد را دارید، می‌توانید با کارشناسان و متخصصان ما در کندو نما در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید جدول قیمت فایبر سمنت را نیز در ابتدای این مقاله مشاهده کنید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

نمای سمنت برد

نکاتی برای کاهش هزینه خرید فایبر سمنت برد

افزایش قیمت ورق سمنت برد، می‌تواند برای بسیاری از افراد، به‌ویژه افرادی که قصد ساخت یا بازسازی ساختمان خود را دارند، چالش‌برانگیز باشد. با توجه به عواملی که در قیمت سمنت تاثیرگذار است، می‌توان با رعایت نکاتی، هزینه خرید این محصول را کاهش داد و یک سمنت برد ارزان را خریداری کنید. در ادامه به چند نکته برای کاهش هزینه خرید فایبر سمنت برد اشاره می‌کنیم:

  • ضخامت و ابعاد مناسب را انتخاب کنید: هرچه ضخامت و ابعاد فایبر سمنت برد کمتر باشد، قیمت آن نیز کمتر خواهد بود.
  • از برندهای معتبر خرید کنید: برندهای معتبر معمولا محصولات باکیفیت‌تری تولید می‌کنند و همچنین نسبت به کیفیتی که شما از آن محصول دریافت می‌کنید، قیمت مناسب و بسیار خوبی دارد.
  • در شرایطی که تقاضا برای فایبر سمنت برد پایین باشد خرید کنید: در این شرایط ممکن است قیمت فایبر سمنت برد نیز پایین‌تر باشد و این به شما شانس این را می‌دهد که قیمت اجرای سمنت برد را برای خود بهینه کنید.
  • بررسی قیمت‌ها از چندین منبع: یکی از مهم‌ترین نکات برای کاهش هزینه خرید فایبر سمنت برد، بررسی قیمت‌ها از چندین منبع مختلف است. قیمت نمای سمنت برد در بازار، بسته به عوامل مختلفی از جمله برند، نوع، ضخامت، و ابعاد، متفاوت است. بنابراین، با مقایسه قیمت‌ها از چندین منبع مختلف، می‌توانید بهترین قیمت را برای خرید فایبر سمنت برد پیدا کنید.
  • در حجم بالا خرید کنید: اگر قصد خرید فایبر سمنت برد در حجم بالا را دارید، می‌توانید از تخفیف‌های ویژه‌ای که برخی از فروشندگان برای خرید عمده ارائه می‌دهند، بهره‌مند شوید. این تخفیف‌ها می‌تواند تا 20 درصد از قیمت سمنت برد را کاهش دهد و به این صورت برای شما بسیار به صرفه باشند.
  • از سمنت بردهای ساده استفاده کنید: معمولا قیمت سمنت برد های طرحدار، بیشتر از نمونه‌های ساده آن است. برای مثال قیمت سمنت برد طرح چوب، بیشتر از نمونه‌های ساده آن است. بنابراین، اگر قصد دارید هزینه خرید فایبر سمنت برد را کاهش دهید، می‌توانید از فایبر سمنت بردهای ساده استفاده کنید و سپس آن‌ها را با رنگ یا کاغذ دیواری، به دلخواه خود تزیین کنید.
  • سمنت برد را خودتان نصب کنید: یکی دیگر از مواردی که می‌تواند بخش قابل توجهی از قیمت سمنت برد را تشکیل دهد. اگر مهارت و تجهیزات لازم برای نصب فایبر سمنت برد را دارید، می‌توانید این کار را خودتان انجام دهید و هزینه نصب را کاهش دهید. اما اگر مهارت کافی را ندارید، این کار را به یک متخصص و حرفه ای مانند کندو نما بسپارید.

با رعایت این نکات می‌توانید قیمت سمنت برد را کاهش دهید و محصول باکیفیت‌تری با قیمت مناسب‌تری خریداری کنید و از این محصولات ساختمانی نهایت استفاده را ببرید. فروشندگان و فروشگاه‌های معتبری مانند کندو نما نیز می‌توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند و به شما توضیحات بیشتری درباره قیمت سمنت برد ارائه دهند.

قیمت فایبر سمنت برد

چگونه از قیمت به روز سمنت برد مطلع شویم؟

همانطور که توضیح دادیم عوامل بسیار زیادی هستند که قیمت فایبر سمنت را تعیین می‌کنند. باید در این زمینه به روز باشیم و قیمت های حال بازار را بدانیم تا بتوانیم به درستی تصمیم بگیرید. برای اطلاع از قیمت بروز سمنت برد می‌توانید از روش‌هایی که در ادامه به شما توضیح می‌دهیم استفاده کنید.

1. مراجعه به سایت‌های اینترنتی مصالح ساختمانی

بسیاری از سایت‌های اینترنتی فروش مصالح ساختمانی، لیست قیمت سمنت برد را در لحظه در اختیار کاربران قرار می‌دهند. این لیست‌ها معمولاً به صورت روزانه یا هفتگی بروزرسانی می‌شوند. نکته ای که در این قسمت باید به آن دقت کنید، این است که یک سایت خوب و معتبر را باید به عنوان منبع خود در نظر بگیرید و از طریق آن از قیمت‌ها مطلع شوید. اعتبار سایت را بررسی کنید و سپس تصمیم بگیرید.

2. تماس با شرکت‌های تولیدکننده

شرکت‌های تولیدکننده یا فروشنده سمنت برد، معمولاً لیست قیمت محصولات خود را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. برای دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید با این شرکت‌ها در تماس باشید و از آن‌ها درباره به روز ترین قیمت‌ها سوال کنید. اگر می‌خواهید اجرای این مصالح ساختمانی را نیز به فردی دیگر بسپارید، قیمت اجرای آن‌ها را با قیمت پانل سیمانی مقایسه کنید.

3. استعلام قیمت از بازار

با مراجعه به بازار مصالح ساختمانی نیز می‌توان از قیمت به روز سمنت برد مطلع شد. البته این روش معمولاً زمان‌بر و دشوار است. اگر نمی‌خواهید وقت زیادی برای دانستن به روزترین قیمت کنار بگذارید، پیشنهاد می‌کنیم اطلاعات تماس یک فرد قابل اطمینان را در بازار پیدا کرده و از آن‌ها در این باره سوال کنید.

نکات تکمیلی:

علاوه بر نکات ذکر شده در این مقاله، می‌توانید با رعایت نکات زیر نیز به کاهش هزینه خرید فایبر سمنت برد کمک کنید:

  • در فصل‌های غیرکاری، معمولا قیمت مصالح ساختمانی کاهش می‌یابد. بنابراین، اگر قصد خرید فایبر سمنت برد را دارید، می‌توانید در فصل‌های غیرکاری اقدام به خرید کنید.
  • با مطالعه مشخصات فنی فایبر سمنت برد، می‌توانید مصالح مناسب برای پروژه خود را انتخاب کنید و از خرید مصالح غیر ضروری، اجتناب کنید. رعایت این موضوع در کنار قیمت سمنت برد که مناسب است، باعث کاهش هزینه ها می‌شود.

با توجه به مطالب ذکر شده، می توان نتیجه گرفت که قیمت فایبر سمنت برد به عوامل مختلفی بستگی دارد. این محصول مزایای متعددی دارد که می تواند این اختلاف قیمت را جبران کند. بنابراین، قیمت سمنت برد طرح چوب و دیگر مدل‌ها را می توان با توجه به مزایای آن منطقی دانست. در پایان، لازم به ذکر است که بدانید قیمت‌ها در بازار متغیر هستند و ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند. بنابراین، قبل از خرید این محصول، لازم است با توجه به نکاتی که توضیح دادیم، از آخرین قیمت آن مطلع شوید. همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، سمنت برد قیمت بسیار مناسبی دارد که با توجه کردن به این موارد نیز، می‌توانید تا جای ممکن قیمت آن را کاهش دهید و از به روزترین قیمت‌ها در بازار مطلع شوید.

روند خرید فایبر سمنت برد

برای خرید فایبر سمنت برد، ابتدا باید نیاز خود را به درستی شناسایی کنید و یک محصول مناسب را خریداری کنید. به عنوان مثال، اگر قصد دارید از فایبر سمنت برد برای نمای ساختمان استفاده کنید، باید به مقاومت آن در برابر رطوبت و شرایط جوی توجه داشته باشید. همچنین، باید مشخص کنید که محصول مورد نیاز شما دارای چه ضخامت و ابعاد خاصی است. پس از شناسایی نیاز خود و انتخاب یک مدل مناسب، باید به دنبال یک شرکت باشید که با کیفیت بالایی محصولات را به شما ارائه می‌کند. سپس می‌توانید با مراجعه به یک مکان معتبر و اطلاع از قیمت سمنت برد، محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. در مرحله بعد، استاندارد بودن محصول و گارانتی آن را بررسی کنید و به آن توجه بسیاری داشته باشید، سپس قیمت‌ها را در چند مکان با یکدیگر مقایسه کنید و پس از اینکه مناسبترین مکان را انتخاب کردید، خرید خود را نهایی کنید.

شرکت طراحی سایت : ره وب

سوالی دارید؟ کلیک کنید!