قیمت سمنت برد و فایبر سمنت طرح چوب

قیمت سمنت برد

سمنت برد یا پانل سیمانی یکی از مصالح ساختمانی پرکاربرد در سال های اخیر است. این مصالح از ترکیب سیمان، الیاف سلولزی و آب ساخته می شود و دارای ویژگی های منحصر به فردی است که به همین دلیل نیز در کاربردهای مختلفی استفاده می شود. سمنت برد قیمت مناسبی دارد و انتخاب خوبی برای ساخت و ساز است. اطلاع از قیمت پانل سیمانی، امر مهمی است و به شما کمک می‌کند تا با بهترین قیمت و کیفیت خرید کنید. در جدول زیر قیمت سمنت برد و فایبر سمنت برد را برای انواع ورق پانل با ابعاد مختلف مشاهده می کنید. همچنین شماره 09123602045 جهت ارتباط مستقیم با ما می باشد.

در صفحه سمنت برد در بالای سایت اطلاعات کاملی درباره ورق های سمنت برد وجود دارد ، در صورت نیاز می توانید مطالعه نمایید. در ادامه این مطلب نیز می‌خواهیم به صورت کامل درباره قیمت سمنت برد اطلاعات بیشتری به شما ارائه دهیم و تعرفه انواع آن را بررسی کنیم.

لیست قیمت سمنت برد (جهت اطلاع از آخرین قیمت فایبر سمنت برد، با کارشناسان ما 09123602045 تماس بگیرید.)

تماس با کارشناس فروش سمنت برد

لیست قیمت فایبر سمنت برد در کندونما:

ورق سمنت برد DP
شرح کالا ابعاد(میلیمتر) مترمربع/تومان کاربرد
ورق سمنت برد ساده 1200×2400×4 200,000 سقف کاذب داخلی و خارجی
ورق سمنت برد ساده 1200×2400×6​ 250,000 سقف کاذب داخلی و خارجی
ورق سمنت برد ساده 1200×2400×8​ 350,000 دیوار داخلی Backer board
ورق سمنت برد ساده 1200×2400×10 380,000 نمای ساختمان- دیوار پیرامونی و داخلی
ورق سمنت برد ساده 1200×2400×12​ 400,000 نمای ساختمان- دیوار پیرامونی و داخلی CNC
پانل سیمانی ساده 1200×2400×14 430,000 نما - دیوار داخلی ساختمان
ورق سمنت برد ساده 1200×2400×16​ 450,000 کف کاذب- CNC
ورق سمنت برد ساده 1200×2400×18 550,000 کف کاذب- CNC
ورق سمنت برد طرح چوب 2400×200×8 / 2400×1200×8 370,000 نمای چوب سایدینگ​
فایبر سمنت برد طرح چوب 2400×200×10 / 2400×1200×10 390,000 پوشش نما

قیمت نمای سایدینگ

قابل ذکر است که شرکت ما در پروژه های اجرای نمای چوب سایدینگ هم شرکت می کند و برای دریافت قیمت نمای سایدینگ می توانید از ما مشاوره دریافت کنید. همچنین در لیست بالا نیز قیمت فایبر سمنت برد طرح چوب را برای شما مشخص کردیم. اطلاعات بیشتر و راهنمایی های لازم درباره قیمت سمنت برد نما و سایدینگ را می‌توانید از کارشناسان متخصص ما در کندونما دریافت کنید.

پروژه های سمنت برد کندونما

در این قسمت میتوانید برخی از پروژه های انجام شده توسط کندونما را مشاهده کنید:

پروژه قیطریه سمنت برد

پروژه سوله شرکت سهند صنعت سرتاکقبل و بعد از پروژه نمای ساختمان مسکوی یزد

قیمت فایبر سمنت برد

در لیست بالا قیمت سمنت برد طرح چوب (فایبر سمنت برد) را مشاهده می کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه اجرا و نصب سمنت برد، با کارشناسان ما در شرکت کندونما تماس بگیرید تا مشاوره لازم را به شما ارائه بدهند. با دریافت مشاوره رایگان می‌‌توانید بهترین و مناسبترین مدل را برای خودتان انتخاب کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

اگر محل پروژه شما در مازندران می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید صفحه فایبر سمنت برد در مازندران را ببینید و با مشاوران ما جهت راهنمایی های لازم هماهنگ شوید. در این استان، می‌توانید از انواع فایبر سمنت برد استفاده کنید و براساس نیاز خودتان از مزایای آن‌ها بهره مند شوید.

قیمت فایبر سمنت برد به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که می‌دانید فایبر سمنت برد یکی از مصالح ساختمانی پرکاربرد در ایران است. سمنت بردها کاربردهای مختلفی در نمای ساختمان، دیوار داخلی، سقف کاذب، کفپوش و ... دارند.

یکی از مهم‌ترین عواملی که در انتخاب فایبر سمنت برد تاثیرگذار است، هزینه آن است. قیمت فایبر سمنت برد به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. در صورتی که می‌خواهید قیمت فایبر سمنت برد را مشاهده کنید، می‌توانید به بالای همین صفحه مراجعه کنید و قیمت سمنت برد طرح چوب و مدل‌های ساده آن را مشاهده کنید و با توجه به بودجه خود قیمت سمنت برد را محک بزنید.

1. ضخامت

یکی از مهم‌ترین عواملی که در قیمت سمنت برد تاثیرگذار است، ضخامت آن است. فایبر سمنت بردها در ضخامت‌های مختلفی از 6 تا 20 میلی متر تولید می شوند. هرچه ضخامت فایبر سمنت برد بیشتر باشد، قیمت سمنت برد نیز بالاتر خواهد بود. برای مثال قیمت سمنت برد طرح چوب که ضخامت بالایی دارد، بیشتر از مدل‌های همانند آن با ضخامت کمتر است.

2. ابعاد

ابعاد فایبر سمنت برد نیز یکی دیگر از مواردی است که در تعرفه آن تاثیرگذار است. فایبر سمنت بردها در ابعاد مختلفی تولید می‌شوند. هرچه ابعاد فایبر سمنت برد بزرگتر باشد، قیمت سمنت برد بالاتر خواهد بود.

3. نوع محصول

فایبر سمنت بردها در دو نوع کلی نانو و اکو تولید می‌شوند. سمنت برد نانو دارای خواص مکانیکی و فیزیکی بهتری نسبت به فایبر سمنت اکو است. به همین دلیل نیز قیمت سمنت برد نانو نیز بالاتر از دیگر سمنت بردها است.

4. برند تولیدکننده

برند تولیدکننده نیز یکی دیگر از عواملی است که در قیمت فایبر سمنت برد تاثیرگذار است. برندهای معتبر معمولا محصولات باکیفیت‌تری تولید می‌کنند و هزینه محصولات آن‌ها نیز بالاتر است. اما برای انتخاب نهایی باید از یک محصول با کیفیت اما با تعرفه مناسب استفاده کنید تا نتیجه خوبی بگیرید و از پانل سیمانی در کاربردهای مختلف آن استفاده کنید.

5. شرایط بازار

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت سمنت برد، شرایط بازار است و این مورد نیز در تعرفه نهایی آن تاثیرگذار است. در شرایطی که تقاضا برای فایبر سمنت برد بالا باشد، قیمت سمنت برد نیز افزایش می‌یابد.

6. طرح سمنت برد

سمنت بردها، تنوع زیادی دارند. خصوصا ما در کندونما نیز، به شما تنوع بالایی از محصولات را ارائه میدهیم و می‌توانید محصولات مختلف با طرح‌های متنوع را از ما تهیه کنید. هر سمنت برد که طرح مختلفی دارد، می‌تواند بر قیمت سمنت برد نما تاثیر داشته باشد. برای مثال ممکن است قیمت فایبر سمنت برد طرح چوب بیشتر از مدل‌های ساده آن باشد.

7. هزینه‌های حمل و نقل

یکی دیگر از عواملی که در هزینه فایبر سمنت برد تأثیرگذار است، هزینه‌های حمل و نقل است. در صورتی که محل خرید فایبر سمنت برد از محل نصب آن فاصله زیادی داشته باشد، هزینه‌های حمل و نقل افزایش می‌یابد و در نهایت به هزینه سمنت برد اضافه می‌شود.

قیمت فایبر سمنت برد به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این قسمت به بررسی آن‌ها پرداختیم. در صورتی که قصد استفاده و سفارش سمنت برد و یا استعلام قیمت سمنت برد را دارید، می‌توانید با کارشناسان و متخصصان ما در کندو نما در ارتباط باشید، مشاوران ما درباره انواع سمنت برد و قیمت فایبر سمنت برد راهنمای خوبی در این زمینه خواهند بود. همچنین می‌توانید جدول قیمت فایبر سمنت را نیز در ابتدای این صفحه مشاهده کنید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

نمای سمنت برد

نکاتی برای کاهش هزینه خرید فایبر سمنت برد

افزایش قیمت ورق سمنت برد، می‌تواند برای بسیاری از افراد، به‌ویژه افرادی که قصد ساخت یا بازسازی ساختمان خود را دارند، چالش‌برانگیز باشد. با توجه به عواملی که در قیمت سمنت تاثیرگذار است، می‌توان با رعایت نکاتی، هزینه سمنت برد را کاهش داد و یک سمنت برد ارزان را خریداری کرد. در ادامه به چند نکته برای کاهش هزینه خرید فایبر سمنت برد اشاره می‌کنیم:

 • ضخامت و ابعاد مناسب را انتخاب کنید: هرچه ضخامت و ابعاد کمتر باشد، قیمت فایبر سمنت برد نیز کمتر خواهد بود.
 • از برندهای معتبر خرید کنید: برندهای معتبر معمولا محصولات باکیفیت‌تری تولید می‌کنند و همچنین نسبت به کیفیتی که شما از آن محصول دریافت می‌کنید، قیمت مناسب و بسیار خوبی دارند.
 • در شرایطی که تقاضا برای فایبر سمنت برد پایین باشد خرید کنید: در این شرایط ممکن است قیمت فایبر سمنت برد نیز پایین‌تر باشد و این به شما شانس این را می‌دهد که قیمت اجرای سمنت برد را برای خود بهینه کنید.
 • بررسی قیمت‌ها از چندین منبع: یکی از مهم‌ترین نکات برای کاهش هزینه خرید فایبر سمنت برد، بررسی هزینه از چندین منبع مختلف است. قیمت نمای سمنت برد در بازار، بسته به عوامل مختلفی از جمله برند، نوع، ضخامت، و ابعاد، متفاوت است. بنابراین، با مقایسه تعرفه از چندین منبع مختلف، می‌توانید بهترین قیمت سمنت برد نما را برای خرید فایبر سمنت برد پیدا کنید.
 • در حجم بالا خرید کنید: اگر قصد خرید فایبر سمنت برد در حجم بالا را دارید، می‌توانید از تخفیف‌های ویژه‌ای که برخی از فروشندگان برای خرید عمده ارائه می‌دهند، بهره‌مند شوید. این تخفیف‌ها می‌تواند تا 20 درصد از قیمت سمنت برد را کاهش دهد و به این صورت برای شما بسیار به صرفه باشند.
 • از سمنت بردهای ساده استفاده کنید: معمولا قیمت سمنت برد های طرحدار، بیشتر از نمونه‌های ساده آن است. برای مثال قیمت سمنت برد طرح چوب، بیشتر از نمونه‌های ساده آن است. بنابراین، اگر قصد دارید هزینه خرید فایبر سمنت برد را کاهش دهید، می‌توانید از فایبر سمنت بردهای ساده استفاده کنید و سپس آن‌ها را با رنگ یا کاغذ دیواری، به دلخواه خود تزیین کنید.
 • سمنت برد را خودتان نصب کنید: یکی دیگر از مواردی که می‌تواند بخش قابل توجهی از قیمت سمنت برد را تشکیل دهد و با استفاده از این نکته میتوانید هزینه ها را کاهش دهید، هزینه نصب سمنت برد است. اگر مهارت و تجهیزات لازم برای نصب فایبر سمنت برد را دارید، می‌توانید این کار را خودتان انجام دهید و هزینه نصب را کاهش دهید. اما اگر مهارت کافی را ندارید، این کار را به یک متخصص و حرفه ای مانند کندو نما بسپارید.

با رعایت این نکات می‌توانید قیمت سمنت برد را کاهش دهید و محصول باکیفیت‌تری با تعرفه مناسب‌تری خریداری کنید و از این محصولات ساختمانی نهایت استفاده را ببرید. فروشندگان و فروشگاه‌های معتبری مانند کندو نما نیز می‌توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند و به شما توضیحات بیشتری درباره قیمت سمنت برد ارائه دهند.

قیمت فایبر سمنت برد

چگونه از قیمت به روز سمنت برد مطلع شویم؟

همانطور که توضیح دادیم عوامل بسیار زیادی هستند که قیمت فایبر سمنت را تعیین می‌کنند. باید در این زمینه به روز باشیم و تعرفه های حال بازار را بدانیم تا بتوانیم به درستی تصمیم بگیرید. برای اطلاع از قیمت به روز سمنت برد می‌توانید از روش‌هایی که در ادامه به شما توضیح می‌دهیم استفاده کنید.

1. مراجعه به سایت‌های اینترنتی مصالح ساختمانی

بسیاری از سایت‌های اینترنتی فروش مصالح ساختمانی، لیست قیمت سمنت برد را در لحظه در اختیار کاربران قرار می‌دهند. این لیست‌ها معمولا به صورت روزانه یا هفتگی بروزرسانی می‌شوند. نکته ای که در این قسمت باید به آن دقت کنید، این است که یک سایت خوب و معتبر را باید به عنوان منبع خود در نظر بگیرید و از طریق آن از قیمت‌ سمنت برد مطلع شوید. اعتبار سایت را بررسی کنید و سپس تصمیم بگیرید.

2. تماس با شرکت‌های تولیدکننده

شرکت‌های تولیدکننده یا فروشنده سمنت برد، معمولا لیست قیمت محصولات خود را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. برای دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید با این شرکت‌ها در تماس باشید و از آن‌ها درباره به روز ترین قیمت فایبر سمنت برد سوال کنید. اگر می‌خواهید اجرای این مصالح ساختمانی را نیز به فردی دیگر بسپارید، قیمت اجرای آن‌ها را با قیمت پانل سیمانی مقایسه کنید.

تماس با کارشناس فروش سمنت برد

3. استعلام قیمت از بازار

با مراجعه به بازار مصالح ساختمانی نیز می‌توان از قیمت به روز سمنت برد مطلع شد. البته این روش معمولاً زمان‌بر و دشوار است. اگر نمی‌خواهید وقت زیادی برای دانستن به روزترین قیمت کنار بگذارید، پیشنهاد می‌کنیم اطلاعات تماس یک فرد قابل اطمینان را در بازار پیدا کرده و از آن‌ها در این باره سوال کنید.

نکات تکمیلی:

علاوه بر نکات ذکر شده در این مقاله، می‌توانید با رعایت نکات زیر نیز به کاهش هزینه خرید فایبر سمنت برد کمک کنید:

 • در فصل‌های غیرکاری، معمولا هزینه مصالح ساختمانی کاهش می‌یابد. بنابراین، اگر قصد خرید فایبر سمنت برد را دارید، می‌توانید در فصل‌های غیرکاری اقدام به خرید کنید در این فصل ها قیمت سمنت برد مقرون به صرفه تر است و هزینه شما را کاهش خواهد داد.
 • با مطالعه مشخصات فنی فایبر سمنت برد، می‌توانید مصالح مناسب برای پروژه خود را انتخاب کنید و از خرید مصالح غیر ضروری، اجتناب کنید. رعایت این موضوع در کنار قیمت سمنت برد که مناسب است، باعث کاهش هزینه ها می‌شود.

با توجه به مطالب ذکر شده، می توان نتیجه گرفت که قیمت فایبر سمنت برد به عوامل مختلفی بستگی دارد. این محصول مزایای متعددی دارد که می تواند این اختلاف هزیه را جبران کند. بنابراین، قیمت سمنت برد طرح چوب و دیگر مدل‌ها را می توان با توجه به مزایای آن منطقی دانست. در پایان، لازم به ذکر است که بدانید هزینه ها در بازار متغیر هستند و ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند. بنابراین، قبل از خرید این محصول، لازم است با توجه به نکاتی که توضیح دادیم، از آخرین قیمت سمنت برد مطلع شوید. همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، سمنت برد قیمت بسیار مناسبی دارد که با توجه کردن به این موارد نیز، می‌توانید تا جای ممکن قیمت آن را کاهش دهید و از به روزترین هزینه ها در بازار مطلع شوید.

روند خرید فایبر سمنت برد

برای خرید فایبر سمنت برد، ابتدا باید نیاز خود را به درستی شناسایی کنید و یک محصول مناسب را خریداری کنید. به عنوان مثال، اگر قصد دارید از فایبر سمنت برد برای نمای ساختمان استفاده کنید، باید به مقاومت آن در برابر رطوبت و شرایط جوی توجه داشته باشید. همچنین، باید مشخص کنید که محصول مورد نیاز شما دارای چه ضخامت و ابعاد خاصی است. پس از شناسایی نیاز خود و انتخاب یک مدل مناسب، باید به دنبال یک شرکت باشید که با کیفیت بالایی محصولات را به شما ارائه می‌کند. سپس می‌توانید با مراجعه به یک مکان معتبر و اطلاع از قیمت سمنت برد، محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. در مرحله بعد، استاندارد بودن محصول و گارانتی آن را بررسی کنید و به آن توجه بسیاری داشته باشید، سپس قیمت‌ها را در چند مکان با یکدیگر مقایسه کنید و پس از اینکه مناسبترین مکان را انتخاب کردید، خرید خود را نهایی کنید.

نکات مهم در خرید سمنت برد

سمنت برد، یکی از مصالح پرکاربرد در صنعت ساختمان است که به دلیل مزایای متعدد، جایگزینی مناسب برای مصالح سنتی به شمار می‌رود. لازم است در خرید سمنت برد نکاتی را مد نظر قرار دهید.

 • اولین قدم در خرید سمنت برد، تعیین کاربرد آن است. سمنت بردها در موارد مختلفی مانند نمای ساختمان، دیوارهای داخلی، سقف کاذب، کف سازی و ... کاربرد دارند.
 • توجه داشته باشید که انتخاب نوع سمنت برد با توجه به محل استفاده، از نظر ضخامت، ابعاد، رنگ و ... حائز اهمیت است.
 • قیمت فایبر سمنت به عوامل مختلفی مانند ضخامت، ابعاد، برند، کیفیت و ... بستگی دارد. پیش از خرید، با بررسی قیمت فایبر سمنت در برندها و فروشگاه‌های مختلف، می‌توانید با صرف هزینه مناسب، بهترین انتخاب را داشته باشید.
 • در خرید سمنت برد دقت نمایید که انتخاب برند معتبر و شناخته شده، تضمینی برای کیفیت و مرغوبیت سمنت برد است.
 • گارانتی محصول، نشان‌دهنده کیفیت و خدمات پس از فروش است که لازم است در خرید سمنت برد به آن توجه کنید.
 • سمنت بردها باید در برابر رطوبت، آتش، حشرات و ... مقاوم باشند.در این صورت قیمت ورق سمنت برد ممکن است کمی بالاتر باشد
 • قابلیت رنگ‌آمیزی با انواع رنگ‌های روغنی و پلاستیکی سمنت برد قیمت بالاتری را به شما خواهد داد.

با رعایت این نکات در هنگام سفارش و خرید سمنت برد می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. 

تماس با کارشناس فروش سمنت برد

تفاوت قیمت سمنت برد طرح چوب و سمنت برد ساده

قیمت سمنت برد طرح چوب بیشتر از قیمت سمنت برد ساده است. این اختلاف قیمت به دلایل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آنها می‌پردازیم:

1. فرآیند تولید: تولید سمنت برد طرح چوب پیچیده‌تر و پرهزینه‌تر از سمنت برد ساده است. برای ایجاد طرح و رنگ چوب، از رنگ‌ها و مواد افزودنی خاصی در سمنت برد طرح چوب استفاده می‌شود که به افزایش هزینه تمام شده آن می‌انجامد.

2. ضخامت: سمنت برد طرح چوب معمولاً در ضخامت 8 میلی‌متر تولید می‌شود، در حالی که سمنت برد ساده در ضخامت‌های مختلفی (6 تا 20 میلی‌متر) عرضه می‌شود. ضخامت کمتر سمنت برد طرح چوب، به دلیل استفاده از مواد اولیه کمتر، تا حدی تعرفه آن را کاهش می‌دهد.

3. تنوع طرح و رنگ: سمنت برد طرح چوب در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی تولید می‌شود که نیاز به مواد اولیه و فرآیند تولید پیچیده‌تر را به همراه دارد.تنوع طرح و رنگ، یکی از عوامل افزایش قیمت سمنت برد طرح چوب است.

4. کاربرد: سمنت برد طرح چوب به دلیل ظاهر زیبا، بیشتر برای نمای ساختمان استفاده می‌شود. استفاده از سمنت برد طرح چوب در نمای ساختمان، ارزش زیبایی و ظاهری بنا را افزایش می‌دهد و به همین دلیل، هزینه آن نیز بیشتر است.

5. برند: برندهای مختلف سمنت برد، هزینه های متفاوتی برای محصولات خود ارائه می‌کنند.به طور کلی، در برندهای معتبر و شناخته شده، قیمت سمنت برد طرح چوب بالاتر است.

 

نکاتی که باید در انتخاب سمنت برد طرح چوب در نظر داشت 

قیمت فایبر سمنت به طور مداوم در حال تغییر است و به عوامل مختلفی مانند تعرفه مواد اولیه، نرخ ارز و ... بستگی دارد.

برای اطلاع از قیمت سمنت برد طرح چوب به طور دقیق، می‌توانید با نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های معتبر مصالح ساختمانی تماس بگیرید.

هنگام خرید سمنت برد طرح چوب، به کیفیت محصول، ضمانت و خدمات پس از فروش آن توجه کنید.

انتخاب بین سمنت برد طرح چوب و سمنت برد ساده به نیاز و بودجه شما بستگی دارد. اگر به دنبال زیبایی و ظاهری طبیعی هستید، سمنت برد طرح چوب گزینه مناسب‌تری است. اما اگر در انتخاب سمنت برد هزینه برای شما اولویت دارد، سمنت برد ساده می‌تواند انتخاب اقتصادی تری باشد.

سوالات متدوال

به طور کلی، هر چه ضخامت سمنت برد بیشتر باشد و طرح های بیشتری نیز داشته باشد، قیمت آن افزایش میابد. اما قیمت فایبر سمنت برد طرح چوب را میتوانیم بیشترین و سمنت ساده را به عنوان ارزان ترین نوع در نظر بگیریم.

عابدی

۱۴۰۳/۰۴/۱۲

قیمت سمنت برد نما شما خیلی خوبه. من همش داشتم دنبال جایی میگشتم که بهترین قیمت ها رو داشته باشه که بالاخره هم شما رو پیدا کردم

مهندس اناری

۱۴۰۳/۰۳/۰۹

قیمت سمنت بردتون خیلی خوبه. برای خرید راهنماییم کنید لطفا

پشتیبانی کندونما

۰۳ تیر ۱۴۰۳

سلام مهندس. افتخار ماست که برای شما تلاش میکنیم و بهترین قیمت برای سمنت برد رو براتون موجود میکنیم. بله حتما. کافیه با شماره 09123602045 تماس بگیرید تا کارشناس های ما شما رو راهنمایی کنند

ابوالفضل

۱۴۰۳/۰۲/۰۱

هزینه مصالح هم حساب میکنید دیگه؟ این قیمت ها نهاییه؟

پشتیبانی کندونما

۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

این قیمت ها، قیمت ورق سمنت برد ساده و طرح چوب هستش. اگر میخواهید هزینه نهایی پروژه رو بدونید، بیشتر توضیح بدید تا بهتر راهنماییتون کنم.

سهیلا غلامی

۱۴۰۳/۰۱/۲۱

حداقل متراژ قیمت سمنت برد چند؟ میخوام ارزون در بیاد.

پشتیبانی کندونما

۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

سلام. وقت شما بخیر. حداقل هزینه سمنت برد برای اردیبهشت ۱۴۰۳ و به روز، ۲۰۰ هزارتومن هست که سمنت برد ساده است. ابعاد این پانل ها رو میتونید توی جدول بالای این صفحه ببینید

علی عباسی

۱۴۰۳/۰۱/۲۱

بازه قیمتی از کمترین تا بیشترین چقدر در میاد برام؟ کلا کف و سقف قیمت فایبر سمنت برد چقدر هست؟

پشتیبانی کندونما

۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

سلام دوست عزیز. وقت شما بخیر. آپدیت روز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳، کمترین قیمت سمنت برد ۲۰۰ هزارتومن و بیشترین ۵۵۰ هزارتومن هستش. اما اگر میخواید اطلاعات دقیق تری دریافت کنید، توضیحات بیشتری بدید که بهتر راهنماییتون کنم و یا با مشاوران ما تماس بگیرید و به صورت رایگان از اون ها مشورت بگیرید. شماره: 09123602045

علی

۱۴۰۳/۰۱/۲۰

یه خونه دارم تو تبریز. میخوام بازسازیش کنم. قیمت فایبر سمنت برد طرح چوب چند میشه؟

پشتیبانی کندونما

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

سلام دوست عزیز. وقت شما بخیر. قیمت ها در بالای همین صفحه درج شده. اگر میخواین راهنمایی دقیق تری دریافت کنید، میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید، اطلاعات بیشتری بدید و قیمت دقیق تری دریافت کنید: 09123602045

شمس هستم

۱۴۰۳/۰۱/۲۰

توی هر متراژ چند درصد اختلاف توی قیمت سمنت برد هست؟

اکرم رضایی

۱۴۰۳/۰۱/۲۰

من با توضیحاتی که شما دادید و تعریف هایی که همه از پانل سیمانی میکنن، میخوام از این پانل ها استفاده کنم. عجله ای ندارم ولی میخوام با قیمت پایین بخرم. قیمت سمنت برد چه زمانی از سال خیلی کمه که اون زمان بخرمش؟

پشتیبانی کندونما

۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

سلام. وقت شما بخیر. متاسفانه، پیش بینی دقیق قیمت ها در آینده سخته و عملا امکان پذیر نیست، چون به عوامل مختلفی مثل شرایط اقتصادی، قیمت مواد اولیه و تقاضا بستگی داره. به طور کلی، چیزی نیست که فصلی تغییر کنه.

شرکت طراحی سایت : ره وب

سوالی دارید؟ کلیک کنید!