Inner Banner

طراحی و اجرای نمای چوبی- ترموود

نمای چوبی ترموود یکی از پرمصرف‌ترین و محبوب‌ترین نوع نمای ساختمانی است که در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی به کار می‌رود.

 

در ادامه به برخی از مزایای استفاده از نمای چوبی ترموود پرداخته می‌شود:
1- مقاومت و طول عمر بالا: چوب ترموود از طریق یک فرایند خاص پردازش می‌شود که موجب افزایش مقاومت، حرارت، رطوبت، آتش سوزی و طول عمر آن می‌گردد.

2- استحکام بالا: نمای چوبی ترموود استحکام بسیار بالایی دارد.

3- مقاومت در برابر حشرات و قارچ‌های تخریب کننده: به دلیل ویژگی‌هایی که ترموود دارد، مقاومت بسیار بالایی در برابر حشرات و قارچ‌های تخریب کننده دارد.

4- مقاومت در برابر تغییرات دما و رطوبت: چوب ترموود به دلیل ظرفیتش برای جذب رطوبت و گرما، از تغییرات دما و رطوبت کمترین تاثیر را دریافت می‌کند.

5- تنوع در انواع طرح و رنگ: نمای چوبی ترموود به دلیل داشتن تنوع زیادی در انواع طرح و رنگ، به عنوان یک گزینه زیبا و استاندارد در ساختمان‌های مختلف شناخته شده است.

6- سبک و زیبا:  به دلیل طرح‌های زیبا و قابل اعتماد نمای چوبی ترموود، به عنوان یک گزینه شیک در دکوراسیون داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.


نمای چوبی ترموود برای چه مکان هایی مناسب است ؟

نمای چوبی ترموود به دلیل مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، مناسب برای محیط های خارجی مانند کف‌سازی‌های خارجی، پارکینگ‌ها، فضاهای سبز، حیاط‌ها و همچنین نمای خارجی ساختمان ها است. همچنین به دلیل زیبایی و طراوت طبیعی چوب ترموود، برای دکوراسیون داخلی ساختمان ها نیز کاربرد دارد.

 

برای طراحی و اجرای نمای چوبی، ابتدا باید به دنبال یک گروه متخصص فعال در این زمینه باشید.کندونما تیمی متخصص و فعال در زمینه اجرای نماهای مدرن ساختمان مثل سمنت برد، دارد و مشاورین این گروه، راهنمایی لازم برای قیمت نمای چوبی ساختمان، به شما ارائه خواهد داد.