شیشه فریم لس

شیشه فریم لس دوجداره

استفاده از  نمای شیشه ای و شیشه به عنوان یک متریال، جزء لاینفک هر ساختمان محسوب می گردد؛ که علاوه بر زیبایی، امکان استفاده از حداکثر روشنایی خورشید را فراهم می کند. امروزه با ظهور شیشه های دو یا سه جداره، نمای شیشه ای از عایق صوتی و حرارتی بسیار مناسب نیز بهره برده است. استفاده از این نماهای مدرن سبب گردیده که جزییات نصب متفاوت نیز طراحی گردد که از آن جمله شيشه های فريم لس و نماهای لامل (Face Cap ) می باشد .

در نمای فریم لس شیشه ای (شیشه فریم لس دوجداره)، قابهای آلومینیومی نگهدارنده شیشه (شیشه ها می توانند تک جداره و یا دوجداره باشند) بر روی یک فریم فولادی که از پروفیل هایی با سایزهای متفاوت ساخته شده نصب و فیکس می گردند. فواصل شیشه ها با یکدیگر چنان نزدیک بوده که فریم فولادی حائل قابهای آلومینیومی از نمای روبرو دیده نخواهد شد .

مزایای شیشه فریم لس

استفاده از نمای شیشه ای فریم لس، مزیت های زیر را شامل می شود.

  • فریم نگهدارنده شیشه فریم لس از خارج، بسیار با ظرافت دیده می شود و سطح بصری یکنواختی از شیشه می دهد.
  • نصب و تعویض شیشه فریم لس آسان می باشد.
  • تنش های سازه اصلی بنا به هیچ عنوان به شیشه انتقال داده نمی شود ومی توان یک مرز جداکننده بین سازه نما و سازه اصلی ایجاد کرد.
  • می توان از باز شو مخفی در نمای شیشه ای استفاده کرد.
  • هر یک از فریم ها می توانند به صورت مستقل در برابر زلزله عمل کنند.
  • سبکی وزن، مقرون به صرفه بودن، دارا بودن واشر های مخفی جهت آب بندی، عدم محدودیت رنگ فریم نیز از مزایای استفاده از این نوع نمای شیشه ای میباشد.

شیشه فریم لس

اجرای شیشه فریم لس

در اجرای شیشه فریم لس ابتدا سطح نما بصورت شبکه بندی کامل زیر سازی شده و پروفیل های آلومینیومی فریم نما روی این شبکه بندی قرار می گیرند به این صورت که ابتدا سطح نما توسط پروفیل های فلزی 40*40 با دقت شبکه بندی گردیده و سپس فریم نما در داخل این شبکه ها قرار می گیرد. وجود لاستیک های هوابندی و آب بندی در اطراف فریم و شیشه باعث گردیده سطح نما کاملاً ایزوله گردد. این فریم هم به صورت باز شو و هم به صورت فيکس قابل اجرا می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه اجرا و نصب نمای شیشه ای فریم لس با استفاده از شماره های مندرج در بالای سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت شیشه فریم لس

اگر قصد اجرای نمای شیشه ای ساختمان را دارید با کندونما تماس بگیرید و علاوه بر استعلام قیمت شیشه فریم لس و همچنین قیمت نمای شیشه ای ، مشاوره لازم را در جهت خرید شیشه فریم لس دریافت نمایید.

فرم ارسال دیدگاه
تا کنون نظری ثبت نشده است. شما اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید!

فرم ارسال دیدگاه

شرکت طراحی سایت : ره وب

سوالی دارید؟ کلیک کنید!